لاغری موضعی با روش‌ جدید در مطب دکتر فیاض مقدم

روش هایفوتراپی (High Intensity Focused Ultrasound :HIFU) بر اساس انرژی اولترا سوند است که باعث مختل شدن بافت چربی می‌شود. روشی غیر تهاجمی برای کاهش چربی، فرم دهی و لاغری موضعی شکم و پهلو و نیز ران‌ها می‌باشد. این روش دارای اثرات قابل توجه و طولانی مدت برای افراد است. هایفوتراپی با استفاده از انرژی اولتراسونیک در عمق دلخواه که هدف آن لایه‌های چربی زیر پوستی است انجام می‌شود؛ ساختارهای اطراف مانند رگهای خونی، اپیدرم و اعصاب آسیب نمی‌بینند، در همین حال محتویات متابولیزه شده شامل اسید چرب و تری‌گلیسیرید سلول‌ها به بیرون از بدن به طور اتوماتیک توسط گردش خون خارج می‌شوند و توسط سیستم لنفاوی بدون آسیب تخلیه و توسط سیستم ادراری دفع می‌شود.

 

مزایای این روش جهت لاغری شکم و پهلو


جهت لاغری شکم و پهلو ،درمان بدون جراحی، بدون تزریق، بدون زخم، بدون دارو، بدون بیهوشی در روند درمان است.
ایمنی؛ این روش بر روی سلول‌های چربی اثر می‌کند و باعث از بین بردن چربی به طور کامل می‌شود و سپس سلول‌های چربی از طریق جذب و تجزیه متابولیسم درون‌زای طبیعی بدن از بین می‌روند. در همین حال؛ اپیدرم اطراف، رگهای خونی و اعصاب بدون آسیب باقی می‌مانند. هیچگونه خطر عفونت و تروما وجود ندارد.
راحتی درمان؛ درمان کلی آسان است، بدون نیاز به پوشیدن شکم‌بند می‌باشد و اثری بر روی زندگی روزمره و کار نمی‌گذارد.
نتایج مؤثر؛ پس از یک درمان لاغری شکم و پهلو ، 2 سانتی‌متر چربی کم می شود، پس از 3 بار درمان 5 تا 8 سانتی‌متر چربی به طور متوسط کاهش می‌یابد، بنابراین نتایج لاغری موضعی مثبت به تدریج ایجاد می‌شود.
می‌توان گفت روش هایفو تراپی مؤثرترین روش در میان روش‌های غیرتهاجمی در حال حاضر می‌باشد.

به اشتراک بگذارید: